×

* wypełnij wskazane pola

** dodanie Państwa strony www

Masaż w gabinecie kosmetycznym

Hurtownia Kosmetyczna Corio - Bosa 15 | 60-125 Poznań | woj. wielkopolskie | tel.: +48 786 270 542 | NIP: 779-242-45-63 | REGON: 302832675

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Usługi oferowane przez salony kosmetyczne są bardzo szerokie, począwszy od manicure i pedicure a na makijażu permanentnym skończywszy. Jest jednak jeszcze jedna ważna rzecz, która wyróżnia profesjonalne gabinety, a mianowicie oferowanie masażu, który jest nie tylko odprężający i relaksujący, ale także ma właściwości lecznicze oraz upiększające. Hurtownia Kosmetyczna Corio zadbała więc o to by w jej ofercie znalazły się stoły składane do masażu firmy Habys, dzięki którym masaż zostanie wykonany profesjonalnie, bezpiecznie i ze stu procentową satysfakcją dla klienta.

Stoły składane do masażu Habys

Stoły składane do masażu marki Habys są znane i cenione przez wielu masażystów, dla których wygoda i komfort klienta jest najważniejsza. To, co wyróżnia stoły tego typu to możliwość łatwego transportu, gdyż są lekkie, niewielkich rozmiarów i można w łatwy sposób je złożyć jak i rozłożyć, co umożliwia dojazd do klienta z własnym, profesjonalnym sprzętem. Jednocześnie, stoły do masażu Habys są bardzo wytrzymałe i stabilne oraz można regulować ich wysokość. Do wyboru są różne kolory tapicerki, która zachowuje swój intensywny kolor przez wiele lat.

Oferta: Stoły składane do masażu Habys

Informacje uzupełniające

sklep.coriocs.pl

sklep.coriocs.pl

hurtowniacoriocs.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Podobne z tej kategorii:

Sklep z produktami kosmetycznymi

Taboret kosmetyczny siodło

Innowacje w terapii bólu

Terapia falą uderzeniową

Leczenie zębów

Malo Clinic All on 4