×

* wypełnij wskazane pola

** dodanie Państwa strony www

Torby i plecaki

Patio Dystrybucja Sp.z o.o - Kurza Stopka 5/CD | 70-535 Szczecin | woj. zachodniopomorskie | tel.: +48 info@rbag.pl | NIP: 955-231-43-62 | REGON: 321006400

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Podróże do pracy, na uczelnię czy to piechotą czy pociągiem niosą ze sobą konieczność zabezpieczenia niezbędnego dziś przy pracy sprzętu - laptopa, komórki, dysku czy tabletu. Firma r-bag zapewnia pełen wybór zaprojektowanych z największą dbałością o każdy szczegół plecaków i toreb przydatnych do transportu cennych dla swych właścicieli urządzeń. Szlachetny, minimalistyczny design, zgodne z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi rozwiązania konstrukcyjne to cechy, dzięki którym oferta marki jest obecnie jedną z najlepszych na rynku.

Plecak na laptopa - wrażenie nie tylko na użytkowniku

Sklep online, w którym każdy komfortowo może zaopatrzyć się w plecak na laptopa swoich marzeń, oferuje nie tylko trwałe i w 100% bezpieczne produkty służące transportowi cennych elektronicznych sprzętów, ale również gwarantuje, że zakupiony towar świetnie sprawdzi się w trakcie każdej biznesowej podróży. Prócz funkcjonalnych, miejskie torby i plecaki muszą spełniać wymogi również reprezentacyjne, dlatego zespół projektantów współpracujących z marką r-bag zatroszczył się o ich szlachetny i ponadczasowy design.

Oferta: Plecak na laptopa R-Bag

Informacje uzupełniające

r-bag.pl

r-bag.pl

infor-bag.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Podobne z tej kategorii:

Sklep dla wielbicieli włóczek

Włóczki na maskotki

Ubrania sportowe

Męska bielizna termoaktywna