×

* wypełnij wskazane pola

** dodanie Państwa strony www

Montażem LPG

Auto Gaz - Marek Janik - Tyniecka 7 | 30-319 Kraków | woj. małopolskie | tel.: +48 501 188 486 | NIP: 944-185-41-67 | REGON: 121999027

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Auto Gaz z Krakowa to serwis samochodowy. Specjalizują się w montażu instalacji gazowych w samochodach benzynowych. W swojej ofercie posiadają system SOI, Lambda, ALBA, czy Sequent. Ponadto profesjonalna kadra mechaników serwisuje instalacje LPG, montuje i testuje alarmy samochodowe, a także służy pomocą przy ogólnie pojętym doradztwie. Komponenty użyte przy montażu, a także doświadczenie mechaników gwarantuje wysoką jakość wykonanych usług. Zapraszamy do zapoznania się z ich pełną ofertą oraz ze statystyki przedstawiającymi orientacyjny spadek kosztów użytkowania auta.

Warsztat samochodowy LPG

Jeśli mieszkają Państwo w Krakowie lib okolicy i poszukują sprawdzonego serwisu zajmującego się m.in. montażem instalacji LPG. Jest to firma z bardzo dużym doświadczeniem i wiedzą na temat samego montażu jak i serwisowania tego typu rozwiązań w samochodach wszystkich marek. Prezentowany warsztat w swojej ofercie montażu posiada bogaty wybór instalacji gazowych, z których mogą Państwo dowolnie wybierać zgodnie z własnym pojazdem, wymaganiami oraz funduszami. Firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, którzy oprócz wykonywania swojej pracy, bardzo chętnie doradzą klientowi i odpowiedzą na jego wszystkie pytania.

Oferta: Serwis instalacji gazowych LPG w Krakowie

Informacje uzupełniające

www.autogaz.malopolska.pl

www.autogaz.malopolska.pl

foxserwisop.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek09:00-17:00
Wtorek09:00-17:00
Środa09:00-17:00
Czwartek09:00-17:00
Piątek09:00-17:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Podobne z tej kategorii:

Fachowy serwis skuterów

Serwis skuterów w Krakowie

Szybki transport Taxi

Transport z Modlina do Warszawy