×

* wypełnij wskazane pola

** dodanie Państwa strony www

Taxi w Zakopanem

Radio Taxi 919 s.c. - Chyców Potok 8 | 34-500 Zakopane | woj. małopolskie | tel.: +48 182 000 919 | NIP: 736-172-00-50 | REGON: 361787470

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Radio Taxi to firma, która istnieje na rynku już od 1991 roku oferując przewóz na terenie Podhala. Usługi taxi obowiązują przez 24h na dobę i można je łatwo zamówić telefonicznie, bądź przez aplikację mobilną. Firma posiada w swoim wyposażeniu samochody, takie jak osobowe, van (do 6 osób), kombi czy busy ośmioosobowe. Doświadczeni kierowcy oferują profesjonalną obsługę mieszkańcom i turystom, zapewniając bezpieczne dotarcie w wybrane miejsce. Radio Taxi działa głównie w Zakopanem i współpracuje tam z hotelami i innymi firmami.

Radio Taxi

Radio Taxi swoją działalność koncentruje w Zakopanem oraz w jego okolicach. Zapewnia transport osób przez 24h na dobę dostosowany do potrzeb klientów. Firma realizuje również przewóz z imprez, transport kurierski czy przejazdy krajoznawcze na terenie Podhala. W Radio Taxi zatrudnieni są sprawdzeni kierowcy, którzy mają doświadczenie w tym zawodzie, dzięki temu zapewniają bezpieczny przejazd w miłej atmosferze. Wszystkie samochody są wygodne, czyste, a przede wszystkim całkowicie sprawne. Taksówkę można zamówić poprzez aplikację mobilną lub telefonicznie.

Oferta: Radio taxi Zakopane

Informacje uzupełniające

radiotaxizakopane.pl

radiotaxizakopane.pl

radiotaxi919zakopanegmail.com

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Podobne z tej kategorii:

Nauka jazdy samochodem

Prawo jazdy w Łodzi