×

* wypełnij wskazane pola

** dodanie Państwa strony www

Transfery na lotnisko

Markrym przewóz osób - Dolomitowa 13 | 66-400 Gorzów Wielkopolski | woj. lubuskie | tel.: +48 605 920 292 | NIP: 594-121-21-68 | REGON: 364581680

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Markrym to firma przewozowa, która organizuje transport na lotniska, na przykład Berlin Brandenburg, do pracy czy na wycieczki. Dysponuje ona wygodnymi ośmioosobowymi busami, które umożliwiają komfortowe przebywanie nawet dalekich podróży. Pojazdy przechodzą wszystkie niezbędne przeglądy oraz serwisy, a do tego przed każdym kursem są dokładnie sprawdzane. Kierowcy natomiast to osoby z doświadczeniem oraz umiejętnościami, które znają najszybsze i najkorzystniejsze trasy oraz zachowują wszelkie bezpieczeństwo w czasie jazdy. Firma kursuje po Polsce, ale również do Niemiec, czy Szwajcarii.

Przewóz osób na lotnisko

Transfer na lotnisko Berlin Brandenburg z Polski jest doskonałą opcją dla osób, które wylatują w podróż z tego miejsca. Firma Markrym organizuje transport busami, który umożliwi relaks już na etapie jazdy na lotnisko i pewność terminowego dotarcia na miejsce. Pojazdy wyposażone są w klimatyzację, komfortowe fotele, WiFi oraz spory bagażnik, w którym bezpiecznie umieszczane są walizki i torby podróżujących. Wybór takiej opcji zapewnia dojazd "od drzwi do drzwi", czyli spokój i szybkość całego kursu, dzięki doświadczonym kierowcom firmy.

Oferta: Transfer na lotnisko Berlin Brandenburg

Informacje uzupełniające

przewozy.markrym.pl

przewozy.markrym.pl

biuromarkrym.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Podobne z tej kategorii:

Nauka jazdy samochodem

Prawo jazdy w Łodzi

Taxi w Zakopanem

Radio taxi Zakopane