×

* wypełnij wskazane pola

** dodanie Państwa strony www

Zabytkowa broń palna

PHU Benefico - Jeziory Wielkie 2B | 63-020 Zaniemyśl | woj. wielkopolskie | tel.: +48 661 925 625 | NIP: 786-160-60-50 | REGON: 300303560

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Czy wiedziałeś, że polskie prawo dopuszcza stosowanie pewnego rodzaju broni? Otóż to jest prawda. Polskie prawo dopuszcza do posiadania broni, której projekt pochodzi sprzed połowy XIX wieku. W związku z tym Policja nie ma prawa zrobić nic człowiekowi, który nosi przy sobie stary rewolwer Colta, czy pistolet skałkowy. Jest to broń czarno prochowa. Oprócz tego, dozwolone są bronie, które działają na bazie mechanizmu skałkowego. Na stronie internetowej aleprezent.com.pl znajdziesz idealne repliki pistoletów skałkowych.

Rewolwery

Rewolwery dostępne w sklepie internetowych aleprezent.com.pl to przede wszystkim słynne Colty. Koncepcja broni palnej była już znana w XVII wieku, lecz dopiero Samuel Colt w XIX wieku stworzył mechanizm, który nadawał się do efektywnego użytkowania. Początkowo rewolwery były nazywane evolving guns lecz potem zaczęto używać krótkiej formy revolver . Nazwa ta pochodzi o serca rewolweru, czyli mechanizmu obrotowego, który uczynił tą broń na prawdę wyjątkową.

Oferta: Repliki pistoletów

Informacje uzupełniające

aleprezent.com.pl

aleprezent.com.pl

infoaleprezent.com.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Podobne z tej kategorii:

Materace dla dzieci i młodzieży

Materace Vitmat

Zestaw papierów ozdobnych

Zestaw papierów do scrapbookingu - Decorer

Internetowy sklep zielarski

Hurtownia zielarska