×

* wypełnij wskazane pola

** dodanie Państwa strony www

Apartamenty w Bydgoszczy

Magnus - Mostowa 3 | 85-110 Bydgoszcz | woj. wielkopolskie | tel.: +48 607 066 904 | NIP: 554-023-72-11 | REGON: 090026937

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Bydgoszcz to miasto, które mieści w sobie ciekawe atrakcje, smaczne restauracje i urokliwe uliczki. Magnus to właściciel apartamentów przy ulicy Mostowej, gdzie oferowany jest tani nocleg. Kwatera znajduje się blisko najważniejszych punktów miasta w jego centrum, jednak w spokojnym otoczeniu, które nie jest nadmiernie gwarne. Pozwala to w przyjemny sposób odbyć swój pobyt w apartamencie. Właściciel ma do wyboru kilka opcji, zarówno dla dwóch osób, jak i pięciu. Oferuje w pełni wyposażone w aneks kuchenny, łazienkę i wygodną sypialnię mieszkania na wynajem na dobę.

Tani nocleg

Bydgoszcz to warte odwiedzenia miasto w Polsce, które oferuje różne ciekawe atrakcje. Dla poszukujących miejsca pobytu podczas wyjazdu, właściciel apartamentów Magnus prezentuje tani nocleg w centrum tego miasta. Znajduje się on przy ulicy Mostowej i występuje w czterech opcjach, dla par, trzech, czterech, a nawet pięciu gości. Mieszkania wyposażone są w aneks kuchenny z wszelkim podstawowym wyposażeniem do przygotowania posiłku czy napoju. W łazienkach znajdują się kabiny prysznicowe, a do tego apartamenty wyposażone są w internet wifi, telewizor oraz radio.

Oferta: Bydgoszcz - Tani Nocleg

Informacje uzupełniające

www.noclegbydgoszcz.com.pl

www.noclegbydgoszcz.com.pl

magnuslr1gmail.com

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Podobne z tej kategorii:

Wycieczki tematyczne

Hamburg - wycieczka

Kursy japońskiego oraz wycieczki

Wycieczka do Japonii z przewodnikiem

Domki w Braniewie

Braniewo - noclegi - domki